Buklet Ürünleri ve Otel Ekipmanları

Kbbuklet olarak otelcilik ekipmanları sektörüne yeni bir soluk getirmek için çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle büyümeye devam ediyoruz. Yaptığımız ticari iş birliklerinde aldığımız geri dönüşler ile kendimizi geliştiriyor ve sizlere maksimum kaliteyi mümkün olan en uygun fiyatla sunabilmek için gayret ediyoruz.
Kbbuklet oteller başta olmak üzere, hastaneler, spor kompleksleri ve orduevleri gibi bir çok toplu yaşam alanına ürün tedarik eden bir firmadır. Firma olarak iş ahlakımızın ve profesyonel düşünce yapımızın getirdiği şekilde verdiğimiz hizmette kusursuzluk ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Ürün ortaya koyduğumuz her alanda kalitenin izlerini yansıtmak ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak birinci önceliğimizdir. Kbbuklet olarak uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte yaratıcı çözümler üreterek sizlerden gelen her türlü talebi karşılama amacı gütmekteyiz. Sorumluluğumuzun gereği olarak talep edilen ürünlerin tam vaktinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Karşıladığımız her yeni talepte ilk günkü heyecanımızı muhafaza ederek nasıl daha iyi oluruz sorusunu kendimize soruyoruz. Sektörün nabzını tutarak ortaya çıkan bütün yenilikleri sizler için analiz ediyor ve ürünlerimizin gelişimi konusunda profesyonel fikirler üretiyoruz. Dünya’nın her yerinde aynı platformda iş yaptığımız firmaların gelişimlerini takip ederek ortaya konulan ürünleri takip ediyoruz.

Kbbuklet olarak ürünlerimizi geliştirme konusunda teknolojiden sonuna kadar faydalanan bir teknik ekibe sahibiz. Yapılan ar-ge çalışmaları doğrultusunda mevcut portföyümüzü daha iyi bir konuma getirmek adına bütün yenilikleri gözlemliyoruz.

Misyonumuz

Kbbuklet olarak sektörün en iyi firması olmak gibi bir vizyona sahibiz. Bu çetin yolda ilerlerken taşıdığımız tek bir misyon var : o da işimizi iyi yapmak. Otelcilik ekipmanları sektörü hem dünyada hem de ülkemizde zorluklar ile başa çıkabilen firmaların dahil olduğu bir iş alanıdır. Bu alanda büyüyebilmek için profesyonelliğin getirdiği her türlü soruna pratik ve etkili çözümler bulmanız gerekir. Kbbuklet dinamik personel kadrosu ne nitelikli iş gücü ile performansını maksimum düzeyde tutarak sektördeki yükselişini emin adımlarla sürdürme gayreti içindedir.

Kbbuklet ailesi olarak portföyümüzü genişletirken kendi değerlerimizden asla ödün vermiyoruz. Firma olarak en çok önemsediğimiz değerler, iş ahlakı, dürüstlük ve samimiyettir. Bütün profesyonel ilişkilerimizi bu üç figürün üzerinde şekillendirerek hareket ediyoruz. Böylece ülke ekonomisine yaptığımız katkının daha anlamlı olacağını düşünüyoruz.

Sunduğumuz her üründe dünya standartlarında bir kalite yakalamak öncelikli tercihimizdir. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız.

Vizyonumuz

Otelcilik ekipmanları sektörü rekabetin çok fazla olduğu ve dinamizmi ile yoğun takip gerektiren bir iş alanıdır.Kbbuklet olarak tecrübemiz ve bilimden beslenen çalışma kadromuz ile bu sektör içinde lider olma yolunda ilerliyoruz. Bunun için tedarik ettiğimiz her üründe ilk günkü özenimizi göstererek müşterilerimizin güvenini ve memnuniyeti kazanmak için çalışıyoruz. Kbbuklet kadrosu iyi eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın sektörel tecrübelerini arttırmak için Dünya’nın her tarafındaki fuarları ve ortaya çıkan gelişmeleri takip ederek donanımlı bir ekibe sahip olmak için çalışıyoruz. Mutlu çalışanlar mutlu bir gelecek inşa eder düsturu ile çıktığımız bu yolda daha iyi hizmet vermenin çözümlerini arıyoruz.

Başta oteller olmak üzere hastaneler, spa merkezleri ve kamu misafirhaneleri gibi toplu yaşamın olduğu her yerde mutlaka bir KBBUKLET izi bırakmak için ürünlerimizi büyük bir titizlikle sunuyoruz. Hedefimiz alanında en büyük firma olmak. Bunun için sosyal sorumluluğumuzun bilincinde hareket edip yüksek kaliteli ürünler ile hizmet vererek her geçen gün bir adım daha atıyoruz.

hompage category thumbs_şişe
hompage category thumbs_kutu
hompage category thumbs_terlik
hompage category thumbs_sabun

© Copyright 2018 KB Buklet ve Plastik Malz. Üretim San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içerisinde yer alan hiçbir öğe izin alınmadan, dijital veya baskılı herhangi bir amaçla kullanılamaz.
Web ve Grafik Tasarım: Havan Design